tukcell-vinn-modemTurkcell 3g vınn kullananlar için 2.1.5 sürüm kurulumu;

Turkcell 3g vınn kullanımının artmasıyla beraber Vınn yazılımının kurulumuyla alakalı sorular artmaya başladı. Burada çok basit bir işlem olan Vınn yazılımını bilgisayarımıza resimli anlatım ile kurmaya çalışacağız.

  • Şu anda bilgisayarında kurulu olan Vınn yazılımını kaldırmadan yeni Vınn yazılımını kurabilirsiniz.

Öncellikle bu adresden Turkcell 3g vınn 2.1.5 sürümünü indiriyoruz. İleri zamanlar için link değişimi olabilir, bu nedenle indirmede sorun yaşarsanız Turkcell'in şu adresinden en aşağı kısımda bulunan sss alanında indirme linki mevcuttur.

Ayrıca vınn modemle alakalı kullanım klavuzunuda pdf olarak bu adresden bulabilirsiniz.

Turkcell 3g Vınn 2.1.5 kurulumum;

turkcell-vinn-kurulum-1

Turkcell 3g 2.1.5 sürümü indirme işlemi sona erdikten sonra, sıkıştırılmış halde bilgisayarımıza inen dosyayı, dosya üzerinde "sağ" tıklayıp çıkartıyoruz. Resimde de görüldüğü gibi çıkartma işleminin ardından karşımıza gelen dosyalar bunlar.Bu içerik www.spdial.net sitesinden alınmıştır. "Kırmızı" ile işaretlemiş olduğumuz dosyaya tıklıyoruz.

turkcell-vinn-kurulum-2

Ardından resimdede görüldüğü gibi "setup'a" tıklıyoruz.

turkcell-vinn-kurulum-3

"Setup'a"  tıkladıktan sonra karşımıza gelen kurulum ekranından "Devam" diyoruz.

turkcell-vinn-kurulum-4

"İleri" butonuna basıyoruz. Sonrasında karşımıza kurulum sözleşmesi çıkacak, burada sözleşmeyi kabul edip ileriye tıklıyoruz.

turkcell-vinn-kurulum-5

Program kurulum işlemimiz tamamlandı. "Kapat'a" tıklıyoruz.

turkcell-vinn-kurulum-6

Program kurulumunun ardından pc'nizi yeniden başlatmanız, bazı zamanlarda gerekebilir. Bu içerik www.spdial.net sitesinden alınmıştır. Eğer programda çalışmama gibi sorunlar yaşarsanız pc'nizi yeniden başlatıp deneyiniz.

Saygılar/Sevgiler.